Latgales mazākumtautību biedrības aicina uzlabot savu projektspēju

Biedrība „Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” un LSK Rēzeknes komiteja” aicina Latgales mazākumtautību biedrības atsaukties un piedalīties projekta „Latgales mazākumtautību biedrību projektspējas veicināšana” apmācībās.

Projekta ietvaros norisināsies apmācības Latgales mazākumtautību biedrību pārstāvjiem, kā arī apmācību dalībniekiem būs iespēja iegūt līdz 1000,00 EUR sava projekta īstenošanai laika posmā no 7. līdz 25. oktobrim (tiks īstenoti 2 pilotprojekti, katram līdz 1000 EUR finansējums).

Kultūras tradīciju mijiedarbība Latgalē

Biedrība Joriks No šī gada 2.marta Tautas muzikantu biedrība sadarbībā ar biedrībām “Rogovkīši” un “Rēzeknes pilsētas teātris-studija “Joriks”” ir sākusi realizēt projektu “Kultūras saknes”, ko finansiāli atbalsta biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” Latgales NVO projektu programmas starpkultūru dialoga / mazākumtautību iniciatīvu apakšprogrammas ietvaros.

Projekta “Kultūras saknes” aktivitātes norisināsies gan Rēzeknē (Nacionālo biedrību kultūras namā un Rēzeknes Augstskolā), gan Rēzeknes novada Nautrēnu pagastā, piesaistot arī dalībniekus no Viļānu pilsētas un novada, tādā veidā pietiekami plašā teritorijā meklējot kopsakarības un veidojot dziļāku izpratni par kultūras tradīciju daudzveidību Latgales reģionā, to savstarpējo mijiedarbību un dzīvotspēju mūsdienu kultūrvidē.

© DNVOAC | Design by W3layouts