ieteikt draugiem

I Starptautiskais baltkrievu autordziesmu festivāls

 

2019. gada 6. septembrī plkst. 16.00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centra koncertzālē notiks I Starptautiskais baltkrievu autordziesmu festivāls, kurā piedalīsies izpildītāji no Latvijas, Baltkrievijas un Lietuvas.

Koncertā piedalīsies Daugavpils autordziesmu izpildītāji: Sergejs Solovjovs, Anatolijs Gallers, Marija Gerbredere, Anatolijs Boiko, Jeļenas Vitkevičas un Valērija Jermačenko duets. Rīgas pilsētu pārstāvēs Sergejs Pičugins, no Līvāniem piedalīsies Jevģēnija Paškeviča un Lidijas Znotiņas duets, no Visaginas (Lietuva) atbrauks Sergejs Šabodalovs. Festivālā ieradīsies arī goda viesi – baltkrievu atpazīstami autordziesu izpildītāji Maksims Ivkins un Zmiters Bartosiks (Minska).

Baltkrievu biedrības “Uzdim” projektu “I Starptautiskais baltkrievu autordziesmu festivāls” atbalsta Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko organizāciju atbalsta fonds.Autordziesmu filozofijas kustība aktīvi attīstās, un baltkrievu biedrība “Uzdim” Daugavpilī organizē forumu, lai apvienotu Latvijas un Baltkrievijas autordziesmu izpildītājus un popularizētu mūsdienu intelektuālās dziesmas.

Ieeja bez maksas.© DNVOAC | Design by W3layouts